Виготовлення печатки

шаблоныjoomla

З 06.11.2014 р. використання печатки суб’єктом господарювання є не обов’язковим. Однак виникає ряд проблем у випадку її відсутності на підприємстві. Так, залишаються відкритими питаннями дійсності договорів, контрактів та угод, які підписуються керівництвом юридичної особи без використання печатки, яким має бути порядок відпуску товарів і підписання відповідних актів приймання-передачі, а також засвідчення внутрішніх документів підприємства тощо.

Не дивлячись на зміни у законодавстві, кожна юридична особа самостійно вирішує чи використовувати печатку у своїй діяльності чи відмовитись від цього.

Якщо Ви все ж таки вирішили для забезпечення ефективності підприємницької діяльності продовжувати використовувати печатку, то для її виготовлення, необхідно подати такі документи:

  • копію свідоцтва/виписки про державну реєстрацію;
  • паспорт, ідентифікаційний номер фізичної особи-підприємця або керівника юридичної особи;
  • у випадку подання документів уповноваженою особою – довіреність на представництво інтересів.

Для виготовлення печаток лікаря, адвоката, нотаріуса, реєстратора, інженера, архітектора і т.д. потрібен документ, що підтверджує право займатися даним видом діяльності.

Для виготовлення друку адвоката, сертифікованого інженера-землевпорядника, кадастрового реєстратора також потрібна довідка про присвоєння ідентифікаційного номера.

Цей перелік є примірним, і може корегуватися залежно від вимог підприємства або підприємця, що займаються виготовленням печаток.

Для оптимізації процесу виготовлення печаток звертайтесь за допомогою до наших спеціалістів, які завдяки багаторічному досвіду роботи у цій сфері, швидко та якісно забезпечать виготовлення печатки за мінімальними цінами.

 

Read 1475 times Last modified on Середа, 17 грудня 2014 11:16
http://mpkregion.ru/
Матвіюк Наталія Ростиславівна

Website: www.yur.org.ua Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Юр-послуги для Бізнесу

НОВИНИ

Приєднуйтесь до соцмереж

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: