Представлення інтересів у судах

шаблоныjoomla

Юридичні послуги фізичним особам та юридичним особа на відстані без потреби виїзду юристів та адвокатів.

Для ефективного ведення бізнесу необхідно приділяти чимало уваги для вибору надійного партнера чи контрагента. Це і є основою успішного бізнесу. Однак іноді виникають ситуації коли партнер не виконує взяті на себе зобов’язання. Єдиним виходом у цій ситуації залишається звернення до суду за захистом своїх прав та інтересів.

Відправляти свого юриста в інше місто чи область для представлення інтересів компанії не завжди є рентабельним. Тому щоб зекономити Ваш час та гроші, пропонуємо послугу представлення інтересів у судах.

Враховуючи багаторічний досвід представництва інтересів у судових інстанціях всіх рівнів по різним категоріям справ, наші юристи нададуть Вам не лише необхідні консультації, а й підготують модель позиції в суді, яка приведе до позитивного результату, а також нададуть весь спектр послуг, починаючи з подання позовної заяви або відзиву (заперечення) на неї до суду першої інстанції і закінчуючи захистом інтересів в апеляційному чи касаційному порядку.

Ми допоможемо виробити оптимальну та ефективну правову позицію для успішного завершення судового процесу.

Read 1227 times Last modified on Понеділок, 15 грудня 2014 12:26
http://mpkregion.ru/
Матвіюк Наталія Ростиславівна

Website: www.yur.org.ua Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

НОВИНИ

Приєднуйтесь до соцмереж

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: