Вирішення питань на місцях

шаблоныjoomla
Дистанційний юрист Вирішення питань на місцях Юрист Луцьк, Адвокат Луцьк, Матвіюк Наталія Ростиславівна

Здійснення підприємницької діяльності не вимагає фізичної присутності за юридичною адресою юридичного відділу підприємства чи окремого юриста підприємця.

Разом з тим, виникають питання, які потребують кваліфікованої юридичної допомоги. Якщо Вам необхідно зареєструвати фізичну особу-підприємця, яка працює в іншому місті, але зареєстрована в межах Волинської, Рівненської, Львівської областей, подати заяви, звіти, пояснення та інші документи контролюючим органам в межах Західної України, представити інтереси відповідного суб’єкта господарювання в судах різних інстанцій у Волинській, Рівненській, Львівській областях, отримати довідки, витяги, архівні матеріали, припинити діяльність суб’єкта господарювання (підприємства чи підприємця), а також здійснити інші юридично значущі дії на території Західної України, ми з радістю допоможемо Вам.

Звернувшись до наших спеціалістів, Ви можете бути впевнені, що швидко та ефективно вирішити всі питання. Юридичний супровід будь-яких вказаних дій забезпечить позитивний результат з мінімальними витратами.

Read 902 times Last modified on Понеділок, 21 вересня 2015 12:51
http://mpkregion.ru/
Матвіюк Наталія Ростиславівна

Website: www.yur.org.ua Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

НОВИНИ

Приєднуйтесь до соцмереж

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: