http://rynokdomov.ru/

Здійснення підприємницької діяльності не вимагає фізичної присутності за юридичною адресою юридичного відділу підприємства чи окремого юриста підприємця.

Разом з тим, виникають питання, які потребують кваліфікованої юридичної допомоги. Якщо Вам необхідно зареєструвати фізичну особу-підприємця, яка працює в іншому місті, але зареєстрована в межах Волинської, Рівненської, Львівської областей, подати заяви, звіти, пояснення та інші документи контролюючим органам в межах Західної України, представити інтереси відповідного суб’єкта господарювання в судах різних інстанцій у Волинській, Рівненській, Львівській областях, отримати довідки, витяги, архівні матеріали, припинити діяльність суб’єкта господарювання (підприємства чи підприємця), а також здійснити інші юридично значущі дії на території Західної України, ми з радістю допоможемо Вам.

Звернувшись до наших спеціалістів, Ви можете бути впевнені, що швидко та ефективно вирішити всі питання. Юридичний супровід будь-яких вказаних дій забезпечить позитивний результат з мінімальними витратами.

Отримання документів з архівів

     Для того, щоб успішно здійснювати свою господарську діяльність необхідно чітко слідувати вимогам законодавства. Щоденні зміни законодавства України не завжди зрозумілі суб’єктам господарювання. Виникають ситуації, коли необхідні юридичні знання та навички, а відтак, консультації та роз’яснення для правильного, а головне позитивного вирішення різних питань.

     Якщо Ви не знаєте як правильно вирішити ситуацію, або маєте сумнів – який з варіантів обрати – Ви маєте можливість замовити юридичну консультацію з цього питання. У письмових консультаціях та/або роз’ясненнях можуть бути викладені потенційні ризики для суб’єкта господарювання, а також варіанти юридичного вирішення питань з мінімальними затратами та ризиками.

    Керівник підприємства не буде заперечувати, що будь-якому працівнику потрібно знати як правильно діяти, як правильно оформити документи, як співпрацювати з контрагентами тощо. Для ефективної роботи працівників, а разом з тим і підприємства в цілому, суб’єкти господарювання мають можливість проконсультуватися з юристом, який завдяки багаторічному досвіду (з врахуванням практики вирішення аналогічних ситуацій в інших підприємствах) надасть відповідну юридичну консультацію або роз’яснення.

НОВИНИ

Приєднуйтесь до соцмереж

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

  • All
  • Іноземцям
  • Бізнесу
  • Default
  • Title
  • Date
  • Random
load more hold SHIFT key to load all load all