http://rynokdomov.ru/

Юридичні послуги для іноземців у Луцьку та Волині.  З нашою допомогою Ваші інтереси будуть якісно представлені в державних органах з питань оформлення документів в Україні, при потребі  надамо юридичну консультацію з питань оформлення шлюбу на території України та допоможемо в підготовці та подачі відповідних документів в державні установи. 

Водночас з нашою допомогою Ви маєте змогу відкрити в Україні свій бізнес, на правах засновника, співзасновника, учасника корпоративних прав, підприємця. Проведемо зміни в установчі документи або при потребі супроводимо припинення (ліквідацію) бізнесу.

Вільне володіння англійською мовою та значний досвід успішного вирішення питань громадян іноземних держав стане запорукою успішного досягнення Ваших цілей.

ТОВ не подає державному реєстратору реєстраційну картку про підтвердження відомостей про юридичну особу. Які наслідки не підтвердження відомостей про юридичну особу?

Розглянемо механізм підтвердження відомостей про юридичну особу, а потім зупинимося на негативних наслідках відсутності підтвердження відомостей про юридичну особу з точки зору Податкового кодексу.

Увага наявність записів  про відсутності підтвердження відомостей про юридичну особув в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців має певні наслідки:

 1. Ви не зможете здійснювати подальші реєстраційні дії у державного реєстратора.
 2. Вам не видадуть Виписку із ЄДР
 3. При отриманні Витягу з ЄДР з поміткою «відомості не підтверджено», нотаріус, скоріше за все, не здійснить ту нотаріальну дію, заради якої ви отримували Витяг.
 4. Відмовлять у податковій видати нову довідку за формою 4-ОПП (про взяття на податковий облік), при виникненні такої необхідності.
 5. Ваше підприємство анулюють, як платника ПДВ .

З нашою допомогою Ви зможете провести підтвердження відомостей про юридичну особу та здійснити інші реєстраційні дії в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців оперативно, шівидко, якісно та доступно на території м.Луцька, Волинської, Рівненської та Львівської областей. З нашою послугою дистанційний юрист - Вам не потрібно особисто приймати участь у оформленні документів чи бути присутнім при здійсненні відповідних реєстраційних дій. Перебуваючи у  Луцьку, Ковелі, Києві, Одесі, Запоріжжі або ж в будя-якому іншому куточку України Ви отримуєте позитивний результат без суттєвих затрат, звертайтесь та переконайтесь..

 Правова допомога - Матвіюк Наталія Ростиславівна

(099) 634-86-83; (096) 855-08-88; 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. www.yur.org.ua 

 Підтвердження відомостей про юридичну особу.

Відповідно до ч. 11–14 ст. 19 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців» від 15.05.2003 р. № 755, юридична особа зобов’язана подавати (надсилати) щороку протягом місяця, що настає за датою державної реєстрації, починаючи з наступного року, державному реєстратору для підтвердження відомостей про юридичну особу реєстраційну картку про підтвердження відомостей про юридичну особу за формою №6-підтвердження, встановленою наказом Держкомпідприємництва (ДКП) «Про затвердження форм реєстраційних карток» від 20.04.2007 р. № 54.

Неподання такої реєстраційної картки є підставою для внесення запису про відсутність підтвердження відомостей про юридичну особу.

Але перед внесенням такого запису державний реєстратор виконує такі дії:

1) у разі ненадходження у встановлений місячний строк реєстраційної картки про підтвердження відомостей про юридичну особу державний реєстратор зобов'язаний надіслати рекомендованим листом протягом п'яти робочих днів з дати, встановленої для подання реєстраційної картки, юридичній особі повідомлення щодо необхідності подання зазначеної реєстраційної картки;

2) у разі неподання юридичною особою протягом місяця з дати надходження їй відповідного повідомлення реєстраційної картки про підтвердження відомостей про юридичну особу державний реєстратор повинен внести до Єдиного державного реєстру (ЄДР) запис про відсутність підтвердження зазначених відомостей датою, яка встановлена для чергового подання реєстраційної картки про підтвердження відомостей про юридичну особу;

3) якщо державному реєстратору повернуто рекомендованого листа, він повинен внести до ЄДР запис про відсутність юридичної особи за її місцезнаходженням.

Відповідно до п. 68.1 ПКУ орган державної реєстрації не пізніше наступного робочого дня з дати внесення будь-яких записів до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, в т.ч. про відсутність підтвердження відомостей про юридичну особу повинен передати відповідному органу державної податкової служби повідомлення та відомості з реєстраційної картки про вчинення реєстраційних дій, передбачених законом.

Детальныше про деякі наслідки запису до ЄДР про відсутність підтвердження відомостей про юридичну особу.

Наслідок 1. Ризик анулювання свідоцтва платника ПДВ за ініціативою податкового органу.

Відповідно до пп. «ж» п. 184.1 ПКУ повідомлення державного реєстратора, відомості з ЄДР щодо наявності запису про відсутність підтвердження відомостей про юридичну особу є підставою для анулювання свідоцтва платника ПДВ. Порядок такого анулювання, в т. ч. за ініціативою відповідного податкового органу, визначено Положенням про реєстрацію платників податку на додану вартість, затвердженим наказом ДПА України від 22.12.2010 р. № 978 (далі – Положення № 978).

Згідно з п. 184.7 ПКУ, якщо в останньому звітному (податковому) періоді на обліку у платника податку залишаються товари та необоротні активи, при придбанні яких суми податку були включені до податкового кредиту, платник податку не пізніше дати подання заяви про анулювання його реєстрації як платника податку зобов'язаний визнати умовне постачання таких товарів та необоротних активів та нарахувати податкові зобов'язання виходячи із звичайної ціни відповідних товарів чи необоротних активів, крім випадків реорганізації платника податку шляхом приєднання, злиття, перетворення, поділу та виділення відповідно до закону. На думку податківців, що викладена у листі ДПАУ від 14.02.2011 р. № 4021/7/16-1417, у разі анулювання реєстрації особи як платника податку на додану вартість за ініціативою податкового органу умовне постачання товарів та необоротних активів відображається у податковій декларації з ПДВ за наслідками останнього звітного періоду (з першого дня такого останнього звітного періоду по день анулювання реєстрації особи як платника податку на додану вартість включно).

Крім того, з моменту анулювання реєстрації особи як платника податку така особа позбавляється права на віднесення сум податку до податкового кредиту, виписку податкових накладних.

Наслідок 2. Ризик відмови в реєстрації платником ПДВ.

Як зазначено в п. 11 р. III Положення № 978, податковий орган відмовляє в реєстрації особи як платника ПДВ, якщо існують обставини, які є підставою для анулювання реєстрації згідно із ст. 184 ПКУ. Однією з таких обставин є наявність запису про відсутність підтвердження відомостей про юридичну особу. В даному випадку йдеться як про добровільну, так і про обов’язкову реєстрацію платником ПДВ.

Проте, будь-яка особа, що підлягає обов'язковій реєстрації як платник ПДВ, вважається платником ПДВ з першого числа місяця, що настає за місяцем, в якому досягнуто обсяг оподатковуваних операцій, визначений ст. 181 ПКУ (300 тис. грн. без ПДВ протягом останніх 12 календарних місяців), без права на віднесення сум податку на додану вартість до податкового кредиту та отримання бюджетного відшкодування до моменту реєстрації платником ПДВ.

Наслідок 3. Ризик відмови у взятті органом ДПС на облік рахунка, що відкриває платник податку у фінансовій установі.

На вимогу п. 69.2 ПКУ банки та інші фінансові установи зобов'язані надіслати повідомлення про відкриття або закриття рахунка платника податків – юридичної особи чи самозайнятої фізичної особи до органу ДПС, в якому обліковується платник податків, протягом трьох робочих днів з дня відкриття/закриття рахунка (включаючи день відкриття/закриття).

Згідно п. 69.3 ПКУ, орган ДПС протягом трьох робочих днів з дня отримання повідомлення від фінансової установи про відкриття рахунка зобов'язаний надіслати повідомлення про взяття рахунка на облік або про відмову у взятті рахунка на облік із зазначенням підстав.

На виконання п. 69.5 ПКУ ДПАУ наказом від 23.12.2010 р. № 993 затверджено Порядок подання повідомлень про відкриття/закриття рахунків платників податків у банках та інших фінансових установах до органів ДПС, яким встановлено перелік підстав для відмови у взятті рахунків на облік. Пунктом 9 цього Порядку визначено, що однією з підстав для відмови у взятті органом ДПС рахунка на облік є наявність в ЄДР запису про відсутність підтвердження відомостей про юридичну особу.

Зауважимо, що датою початку видаткових операцій за рахунком платника податків у банках та інших фінансових установах є дата отримання банком або іншою фінансовою установою повідомлення органу ДПС про взяття рахунка на облік (п. 69.4 ПКУ).

Отже, для запобігання виникнення таких ризиків юридичній особі необхідно надати державному реєстратору реєстраційну картку про підтвердження відомостей, а також далі подавати (надсилати) її щорічно протягом місяця, що настає за датою державної реєстрації такої юридичної особи.

 

 ЮРИДИЧНІ ПОСЛУГИ ІНОЗЕМЦЯМ

 Завдяки своєму потенціалу Україна, особливо західна її частина все частіше приваблює іноземних інвесторів.

Якщо Ви вирішили тимчасово поселитись у наймальовничіших куточках нашої держави, розпочати підприємницьку діяльність, працевлаштуватися та отримати законний дохід, отримати громадянство тощо, наші спеціалісти нададуть швидку та кваліфіковану допомогу у вирішенні Ваших юридичних питань на території України. Професійна юридична підтримка допоможе Вам уникнути труднощів у процесі реєстрації документів у державних установах та дозволить Вам безперешкодно та швидко отримати очікуваний позитивний результат.

Ми надаємо такі юридичні послуги для іноземних громадян:

 • Оформлення реєстрації іноземних громадян у Державній міграційній службі України;
 • Реєстрація підприємства з іноземними інвестиціями;
 • Оформлення посвідки на тимчасове чи постійне місцепроживання в Україні;
 • Підготовка необхідних документів для отримання громадянства України;
 • Отримання довідки про несудимість для іноземних громадян;
 • Отримання облікової картки платника податків (ідентифікаційного номера);
 • Оформлення дозволу на працевлаштування іноземців в Україні.

Отримання необхідних дозволів та збір документів – це тривалий та затратний процес, що вимагатиме значних затрат зусиль та часу.
У той же час, ми намагатимемось зробити все можливе, щоб жодні перешкоди не стали Вам на заваді.

 

LEGAL SERVICES FOR FOREIGNERS

Through the potential of Ukraine, especially the western part of it, increasingly attracts foreign investors.

If you decide to temporarily settle in the most beautiful parts of our country, start business, find a job and get a legitimate income, become a citizen of Ukraine etc, our experts provide professional assistance in solving your legal issues in Ukraine. Professional legal support will help you avoid difficulties in the process of registration of documents in public institutions and allow you to easily and quickly get the expected positive result.


We provide the following legal services for foreign citizens:

  •  Registration of foreign citizens in the State Migration Service of Ukraine;
  •  Registration of foreign investments;
  •  Making a temporary or permanent residence in Ukraine;
  •  Preparation of documents for citizenship of Ukraine;
  •  Get Clearance for foreigners;
  •  Getting the taxpayer's registration card (identification number);
  •  Permission for employment of foreigners in Ukraine.

 Obtaining the necessary permits and documents - a long and costly process that requires significant user effort and time.
At the same time, we try to do everything possible to ensure that no obstacles were in the your way.
 

 

 

НОВИНИ

Приєднуйтесь до соцмереж

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

 • All
 • Іноземцям
 • Бізнесу
 • Default
 • Title
 • Date
 • Random
load more hold SHIFT key to load all load all