Затверджено інструкцію з організації примусового виконання рішень

шаблоныjoomla
З 5 жовтня діє Інструкція з організації примусового виконання рішень, затверджена наказом Мінюсту від 29 вересня 2016 року № 2832/5 .
Інструкція розроблена на виконання нових законів про виконавче провадження, згідно з якими примусове виконання рішень, передбачених статтею 3 Закону № 1404-VIII «Про виконавче провадження», здійснюють державні виконавці та приватні виконавці (крім рішень, передбачених частиною другою статті 5 Закону).
Встановлено умови і порядок здійснення виконавчого провадження, умови створення виконавчих груп, порядок передачі виконавчих документів та виконавчих проваджень, порядок фінансування виконавчого провадження, порядок звітності про суми на рахунках органів ДВС та приватних виконавців, порядок звернення стягнення на майно боржника і т. д.
Зокрема, встановлено, що заява про примусове виконання рішення подається до органу виконавчої служби або приватному виконавцю (нагадаємо, що вони зароблять не раніше 5 січня 2017 року) в письмовій формі разом з оригіналом (дублікатом) виконавчого документа і квитанцією про сплату авансового внеску, крім випадків, коли стягувач звільняється від сплати авансового внеску відповідно до частини другої статті 26 Закону та в разі виконання рішення Європейського суду з прав людини. На кожен поданий на примусове виконання виконавчий документ стягувачем подається окрема заява про примусове виконання.
При наявності обставин, визначених частиною першою статті 25 Закону, при органах державної виконавчої служби можуть утворюватися виконавчі групи, до складу яких входять державні виконавці одного або кількох органів ДВС.
Також встановлено встановлено, що виконання рішень по боржникам, які знаходяться на тимчасово окупованій території України, здійснюється відділом примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Херсонській області.
До введення в дію статті 8 Закону «Про виконавче провадження» основною інформаційною базою для здійснення виконавчого провадження є Єдиний державний реєстр виконавчих проваджень.

 

Джерело: ЮРЛІГА

Read 769 times Last modified on Середа, 19 жовтня 2016 14:54
http://mpkregion.ru/
Матвіюк Наталія Ростиславівна

Website: www.yur.org.ua Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

НОВИНИ

Приєднуйтесь до соцмереж

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: