Зарплатні картки тільки для заробітної плати

шаблоныjoomla

Тепер зарплатні картки можна використовувати тільки для отримання заробітної плати.

 Украінцам заборонили вільно користуватися зарплатними картами, а також рахунками, на які нараховуються стипендії, пенсії,виплати на дітей та інші соціальні виплати.


Про це йдеться в листі Нацбанку №25-110 / 55892, розісланому побанківській системі.

Його суть: якщо це зарплатна або студентська карта, то на неї мають надходити виключно зарплата або стипендія. І більше нічого іншого.Людина не може зберігати там інші свої заощадження (крім тих, грошей,що надходять від роботодавця або ВУЗУ) або користуватися рахунком для грошових переказів. Це стало модно останнім часом: люди все рідшезустрічаються для передачі грошей один одному, а поповнюють рахуноктовариша в найближчому платіжному терміналі готівкою або перекидають йому кошти через сайт банку (за допомогою систем інтернет-банкінгу).

В нацбанківському документі пояснюється: нові обмеження - не особистапримха НБУ, а лише виконання вимог нової редакції Податкового кодексу, яка вступила в силу з 1 серпня 2014. Цим документом запроваджено оподаткування доходів, отриманих від депозитів - 15% від нарахованихбанком відсотків. У поняття «депозити» чиновники вкладають всі рахунки - поточні та карткові в тому числі. Виключення з нового податкузроблені для рахунків, які використовуються для виплат зарплат,стипендій, пенсій, виплат на дітей та інших соцвиплат. І щоб відрізнитиці самі соцвиплати від усіх інших транзакцій, банкам тепер і буде наказано дотримуватися цільового призначення карт. «Тепер банки зобов'язаніобмежувати суми зарахування грошових коштів на банківський рахунокклієнта в розмірі, відповідному його зарплаті, пенсії та інших соціальних виплат. Оскільки нарахування відсотків на соціальні виплати не
оподатковуються

Read 667 times Last modified on Вівторок, 14 жовтня 2014 14:59
http://mpkregion.ru/
Матвіюк Наталія Ростиславівна

Website: www.yur.org.ua Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

НОВИНИ

Приєднуйтесь до соцмереж

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: