З 1 вересня підвищать пенсії і зарплати. Збільшення мінімальної заробітної плати з 1 вересня.

шаблоныjoomla
З 1 вересня підвищать пенсії і зарплати. Збільшення мінімальної заробітної плати з 1 вересня.

 

Мінімальна заробітна плата, яка сьогодні в країні становить 1218 гривень, з 1 вересня цього року становитиме 1378 гривень.

Про це заявив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, повідомили “ЗіБ” у КМУ.

"Це означає, що заробітня платня повинна піднятися не тільки в бюджетній сфері. Вона повинна піднятися в цілому по економіці - всі підприємства всіх форм власності повинні підняти заробітню платню для своїх працівників”, -зазначив він.

"Це означає, що зарплата має зрости не лише у соцсфері, а в цілому по економіці", - додав Яценюк. 

За словами Яценюка, виплати з 1 вересня планується збільшити кільком категоріям працівників бюджетної сфери. 

Відтак, виплати вчителям зростуть на 474 - 605 грн (в залежності від категорії), сімейним лікарям - на 453 грн, медсестрам  - на 304 грн., працівникам соцсфери - на 304 грн, працівникам культури (зокрема, бібліотекарям) - на 348. 

"Стипендія студентам - їх близько 1,5 мільойна  – які навчаються у вишах 1-2 категорії - зросте на 112 грн, у вишах 3-4 категорії  – на 95 грн", - зазначив Яценюк. 

Виплати одиноким матерям зростуть на 350-727 грн.

"Пенсіонери, яких близько 7,5 млн. осіб – будуть отримувати мінімальну пенсію у розмірі 1074 грн. Особи з  особливими потребами  отримають додатково 100-200 грн", - повідомив прем'єр.

За словами прем'єра,  загальний фінансовий ресурс, який необхідно було знайти для підвищення заробітніх плат, пенсій, виплат та інших соціальних стандартів становив близько 10 мільярдів гривень.

Також Яценюк зазначив, що у серпні за рахунок детінізації і боротьби з корупцією у Державній фіскальній службі вдалося додатково  зібрати майже 2 мільярди гривень податку на додану вартість.

"Це те, що раніше розкрадалось по кишенях корупціонерів, і це те, що зараз попало в державну казну", - заявив Яценюк.

 

http://www.pravda.com.ua

Read 1089 times Last modified on Понеділок, 31 серпня 2015 15:58
http://mpkregion.ru/
Матвіюк Наталія Ростиславівна

Website: www.yur.org.ua Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

НОВИНИ

Приєднуйтесь до соцмереж

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: