Визначення кінцевих вигодоодержувачів юридичних осіб та публічних діячів.

шаблоныjoomla
визначення кінцевих вигодоодержувачів юридичних осіб та публічних діячів, юрист луцьк, адвокат луцьк

14 жовтня 2014 року Верховна рада ухвалила закон про 

визначення кінцевих вигодоодержувачів юридичних осіб та публічних діячів.

Згідно з вимогами цього закону підприємства, крім державних та комунальних підприємств, зобов’язані встановлювати свого кінцевого вигодоодержувача, регулярно оновлювати і зберігати інформацію про нього та надавати її державному реєстратору у випадках та в обсязі, передбачених законом.

Термін "кінцевий вигодоодержувач" розуміється у значенні, що вживається в Законі України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванню тероризму".

Визначено також відповідальність за неподання юридичною особою державному реєстратору передбаченої Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" інформації про вигодоодержувача (вигодоодержувачів) юридичної особи – у вигляді накладення на керівника юридичної особи або особу, уповноважену діяти від імені юридичної особи (виконавчого органу), штрафу від трьохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", що станом на сьогодні становить від 5100,00 грн. до 8500,00 грн.

Крім того, не варто забувати і про кримінальну відповідальність за внесення в документи, які відповідно до закону подаються для проведення державної реєстрації юридичної особи або фізичної особи-підприємця, завідомо неправдивих відомостей, а також умисне подання документів, які містять завідомо неправдиві відомості, державному реєстратору (ст. 205-1 Кримінального кодексу України).

Таким чином, з метою уникнення відповідальності, радимо керівникам підприємств, установ та організацій звернутися до державного реєстратора із відповідними документами.

ВодночасВи маєте можливість звернутися до нас за правовою допомогою 
у визначенні кінцевого бенефіціарного власника (контролераюридичної особи 
та заповненні відповідної реєстраційної картки.

Read 1038 times Last modified on П'ятниця, 22 травня 2015 15:38
http://mpkregion.ru/
Матвіюк Наталія Ростиславівна

Website: www.yur.org.ua Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

НОВИНИ

Приєднуйтесь до соцмереж

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: