Призовний вік - до 27 років

шаблоныjoomla

Верховна Рада прийняла закон, що передбачає підвищення призовного віку до 27 років. Військовослужбовці строкової служби будуть служити на півроку довше.

Про це йдеться в законопроекті №1525, який підтримали 256 депутатів.

Відповідно до закону, статтю 15 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" викладуть у такій редакції: "На строкову військову службу призиваються придатні для цього за станом здоров'я громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старші особи , що не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу (далі - громадяни призовного віку) ".

У чинній редакції ця стаття стосується мирного часу і поширюється на людей у віці до 25 років.

У статті 23 тепер вказується, що терміни військової служби для солдатів і матросів, сержантів і старшин, які проходять строкову військову службу у Збройних Силах України та інших військових формуваннях становлять 18 місяців (зараз - 12 місяців, 18 місяців - для матросів); для осіб, які під час призову на строкову військову службу мали ступінь вищої освіти магістра - 12 місяців (зараз - спеціаліста або магістра, 9 місяців).

Зміни також передбачають кримінальну відповідальність для осіб офіцерського складу за ухилення від призову на військову службу. Голова комітету з питань національної безпеки і оборони Сергій Пашинський представляючи законопроект у парламенті, зазначив, що раніше відповідальність за ухилення від призову на військову службу поширювалася на сержантський склад.

Джерело: legalans.com

Read 1000 times Last modified on Понеділок, 19 січня 2015 12:07
http://mpkregion.ru/
Матвіюк Наталія Ростиславівна

Website: www.yur.org.ua Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

НОВИНИ

Приєднуйтесь до соцмереж

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: