Порядок отримання інформації з Держреєстру нерухомості

шаблоныjoomla

  Встановлено порядок отримання фізособами та юрособами інформації з Держреєстру прав на нерухомість в електронній формі.

    Інформація з Державного реєстру прав на нерухоме майно в електронній формі надається за заявою юридичних і фізичних осіб через офіційний веб-сайт Укрдержреєстру (http://kap.minjust.gov.ua/).

  Як говориться в постанові Кабміну від 24.12.2014 № 722, така інформація надається користувачам, які зареєструвалися на сайті і надали відомості про себе - ПІБ, ІПН, серію і номер паспорта, або ж найменування та податковий номер юридичної особи (у випадку, коли інформація запитується в інтересах юридичної особи її керівником або представником).

Відповідальність за достовірність відомостей, зазначених при реєстрації на сайті, покладається на заявника. Відзначається, що відомості про особу будуть використовуватися виключно для цілей ведення реєстру та надання інформації у випадках, передбачених законодавством.

    Також необхідно внести плату за надання інформації з Державного реєстру прав з використанням платіжних систем через Інтернет.

    Отримання інформації з реєстру здійснюється шляхом пошуку, перегляду та (у разі необхідності) печатки актуальної інформації про зареєстровані речові права та їх обтяження на об'єкт нерухомого майна.

    Пошук необхідних відомостей здійснюється за:

     - Реєстраційним номером об'єкта нерухомого майна,
     - Адресою об'єкта нерухомого майна,
     - Місцезнаходженням або кадастровому номеру земельної ділянки,
     - Ідентифікаційним даним фізичної або юридичної особи.

    Також в постанові визначено Порядок надання фізичним та юридичним особам інформації з реєстру в паперовій формі (у вигляді інформаційної довідки, виписки); Порядок доступу до реєстру посадових осіб держорганів, місцевого самоврядування, судів, органів внутрішніх справ, прокуратури та Служби безпеки, а також нотаріусів, адвокатів.

     Нагадаємо, що реєстр став відкритим згідно із Законом № 1701-VII.

    Джерело: legalans.com

Read 848 times Last modified on Понеділок, 19 січня 2015 12:01
http://mpkregion.ru/
Матвіюк Наталія Ростиславівна

Website: www.yur.org.ua Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

НОВИНИ

Приєднуйтесь до соцмереж

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: