Порядок опадаткування на нерухомість Featured

шаблоныjoomla

Відповідно Закону № 1166 -VII змінено порядок оподаткування на нерухоме майно, яке відрізняється від податку на земельну ділянку, зміни стосуються власників нерухомості – юридичних і фізичних осіб.

Міндоходов узагальнило податкову консультацію, щодо оподаткування податком на нерухоме майно указом від 25.04.2014 року № 263 відмінне від земельної ділянки.

 Порядок оподаткування для юросіб.

Юрособам необхідно подати декларації за звітний рік ( 2014 ) до 20 лютого 2014 ( дата зміни бази оподаткування) . Для юросіб є необхідність перерахунку , яка враховує загальну площу об’єктів житлової нерухомості. Перерахунок податкового зобов’язання за I квартал 2014 р проводити не потрібно .

Результати перерахунку потрібно подати не пізніше 30.07.2014 р. ( максимальний термін сплати за II квартал 2014 р , авансових внесків з податку ) . У уточнюючу декларацію платник податків має право додати додаток . Це прописано в 2 абзаці 46.4 пункту 46 статті Податкового кодексу.

Платникам податків – юрособам можна вказати загальну площу об’єкта житлової нерухомості , (включаючи його частки) у колонці номер сім 7 та колонці 3 форми декларації , ( Житлова площа об’єкта житлової нерухомості) , а також у колонці 9 ( « Розмір частки / поділу житлоплощі , яка знаходиться у спільній частковій або спільній власності »).

У 2014 році фізичним особам даний податок буде нараховуватися за перший базовий звітний (податковий ) період – 2013 рік. Базою для оподаткування буде , згідно 58 статті Конституції України , тільки житлова площа об’єкта житлової нерухомості.У 2014 році фізичним особам даний податок буде нараховуватися за перший базовий звітний (податковий ) період – 2013 рік. Базою для оподаткування буде , згідно 58 статті Конституції України , тільки житлова площа об’єкта житлової нерухомості.

 

Read 547 times Last modified on Вівторок, 14 жовтня 2014 15:36
http://mpkregion.ru/
Матвіюк Наталія Ростиславівна

Website: www.yur.org.ua Email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

НОВИНИ

Приєднуйтесь до соцмереж

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: